Na trh přišel nový typ modelu typu VTOL, což znamená že model umí odstartovat vertikálně z jednoho místa a opětovně na toto místo přistát, toto znamená, že nepotřebujete na start a přistání žádnou rozjedodvou dráhu.

Můžete tedy model vzít s sebou a zalétat si kdekoliv.

Unikátní na tomto modelu je jeho fantastická ovladatelnost a nepopsatelná stabilita, což je díky tomu, že model je opatřen dvěma skvěle pracujícími stabilizačními systémy.

První systém – vestavěný barometr, který udržuje výšku modelu díky snímání okolního atm. tlaku a to jak při letu vertikálním, tak i při letu horizontálním.

Druhý systém – vestavěný tříosý gyroskop, který zajišťuje to, že model drží zvolený směr, nikam neuhýbá a proto je vhodný i pro začátečníky. Tento stabilizační systém má 3 letové režimy 1. malé výchylky pro začátečníky, 2. velké výchylky znamenající extrémní obraty pro pokročilé, 3. vypnutí systému, kd ylze s modelem provádět plnohodnotnou akrobacií vč. přemetů a výkrutů.

Funkce:

Lehká a extrémně odolná konstrukce letadla

Letová vzdálenost 150 m

Absolutní všestrannost a agilita sportovního letadla

Přední tříbodový podvozek

Vysokokapacitní baterie s velkou rychlostí 7.4V Lipo, doba letu více než 10 minut 2.4G komunikační protokol, vysoce přesný potenciometr 1024

Letové režimy

INDOOR – vertikální let vpřed a vzadu, boční let vpravo a vlevo.

OUTDOOR Standard – Letadlo sestupuje svisle, ve výšce 3 až 5 metrů se automaticky přepne na horizontální let (6G samostabilizační režim),  stejně jako letadlo s pevným křídlem.

OUTDOOR Acrobat – kombinuje horizontální let s přepínání 3D / 6G klíč,  v režimu 3D lze s letadle provádět nejrůžnější kaskadérské kousky jako jsou spirály vývrtky apod.

Technické údaje: 6-osý gyroskop, konverze režimu 3D / 6G 1307 Střídavý motor

Digitální servo 2,5g

Baterie pro vysílač 6 * AA (není součástí)

Rozpětí 520 mm

  • Hmotnost balení: 1,5kg
  • Doba letu: přibližně 15min
  • Doba nabíjení: 50-60min
  • Baterie: 2S 7.4V 950MAH 20C Lipo
  • Hmotnost balení: 1,5kg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..